28-29 Mayıs Selimiye – Bozburun Dalış Turu

Yeni dalış bölgesi bekleyenler için özellikle ilgi çekici olacak, çok met ettiğimiz, Muğla SELİMİYE (Marmaris Datça arası) turumuzu 28-29 Mayıs haftasonunda gerçekleştireceğiz. Yine memnun kalacağınız bir tekne hizmeti bizi bekliyor olacak. Konaklamamızı Bozburun’da denize sıfır, çok tatlı butik bir otelde yapacağız. Bu sayede hem Bozburun’u hem de Selimiye’yi görmüş olabileceksiniz.

Dalış eğitimi alıp dalışa başlamak isteyen yeni arkadaşlarımız da bizlerle olabilir bu turda. Tur içinde dalışa başlamak isteyenler için eğitim yapılacaktır. Bu amaçla 25 Mayıs Çarsamba akşamı İstinye’deki ofisimizde 1 Yıldız Dalıcı Teorik Eğitimi verilecektir. Detaylı bilgi için: www.scubado.com.tr/egitim

 

Dalışlarımızın örneği için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz:

TURSAB 8965 Nolu ScubaDO Travel Seyahat Acentası ile yapılan turumuzun detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

TUR DETAYLARI:

– 27 Mayıs Cuma saat 20.00’da İstanbul’dan yola çıkıyoruz.
– 28 Mayıs Cumartesi sabahi saat 08.00 civarlarında Bozburun’da konaklayacağımız otelimize varmış olup açık büfe kahvaltımızı otelimizde alıyoruz. Saat 09.30’da dalışlarımızı yapacağımız teknemize geçiyoruz.
– Cumartesi saat 10.00’da Selimiye’den ayrılan dalış teknemizle, 2 adet dalış yapıyoruz. 2 dalış arasında öğle yemeğini teknemizde alıyoruz. Dalışların haricinde kalan zamanınızda yüzmek için denize girebilir ya da güneşlenmeyi tercih edebilirsiniz. Herkesin dalışı bittikten sonra akşama doğru saat 17.00 gibi Selimiye’a geri dönüyoruz.
– Geri döntükten sonra isteyenler otelde odalarına gidebilir ya da akşam birası için güzel bir mekana geçebilir. Asla unutmamalıyız ki dalış öncesinde ve 2 dalış arasında alkol almıyoruz.
– Odalarımızda duşlar alındıktan sonra saat 20.00 civarlarında rakı-balık yapabileceğimiz güzel bir restauranta geçiyoruz. Buradaki aksam yemegi tur ucretimizin icine dahildir.
– 29 Mayıs Pazar sabahı kahvaltımızı otelde saat 08.00’de alıyoruz.
– 09.00’da tekne kalkışından sonra Cumartesi olduğu gibi 2 dalış daha yapıyoruz ve 2 dalış arasında öğle yemeğimizi yiyoruz.
– En geç 15.00’da Selimiye’ye dönmüş ve İstanbul yoluna çıkmış oluyoruz.
– Yol şartlarına bağlı olarak en geç 01.00 gibi İstanbul’da olmayı hedefliyoruz.

DAHİL OLANLAR:

– Son model araçlar ile ulaşım.
– 1 gece otel konaklama.
– 2 gün otel kahvaltısı.
– 2 gün öğle yemeği.
– Cumartesi akşam yemeği.
– 2 günde toplam 4 dalış ve tüm dalış ekipmanları.(Yanınızda ekipman getirmek veya ayrıca ekipman kirası ödemek durumunda değilsiniz.)
– Seyahat sigortası, ferdi kaza sigortası, mali kaza sigortası, koltuk sigortası (Ulaşım, D-2 TURSAB belgeli araçlarla sağlanmaktadır.)
– Her kişi için onlarca sualtı fotoğrafı ve video cekimi.
– Sualtı ve su üstünde tüm eğitmenlik ve liderlik hizmetleri.

DAHİL OLMAYANLAR:
– İçecekler

TUR FİYATI:
Dalıcı: 2900 TL
Single oda kullanım farkı: 300 TL

 

Aklınıza gelen tüm sorularınız için aşağıdaki numaradan telefon açabilir, WhatsApp mesajı atabilir ya da mail gönderebilirsiniz.

Tesekkurler,
ScubaDO Dalis Okulu
Telefon: 0212 229 52 57
GSM / whatsapp: 0507 559 5901
www.scubado.com.tr
alpay@scubado.com.tr
instagram/scubado_dalisokulu
facebook.com/groups/scubado