13-14 Ağustos Gece Dalışlı Tekne Konaklamalı Selimiye Dalış Turu

Yeni dalış bölgesi bekleyenler için özellikle ilgi çekici olacak, çok met ettiğimiz, Muğla SELİMİYE (Marmaris Datça arası) turumuzu 13-14 Ağustos haftasonunda gerçekleştireceğiz. Yine memnun kalacağınız bir tekne hizmeti  bizi bekliyor olacak. Konaklamamızı tekne ustunde muhtesem bir ortamda yapacağız. Üstelik isteyenlerle gece dalışı da yapabileceğiz  (dalış feneri sahibi olmanız şartıyla).

Dalış eğitimi alıp dalışa başlamak isteyen yeni arkadaşlarımız da bizlerle olabilir bu turda. Tur içinde dalışa başlamak isteyenler için eğitim yapılacaktır. Bu amaçla 10 Ağustos Çarşamba akşamı İstinye’deki merkez ofisimizde 1 Yıldız Dalıcı Teorik Eğitimi verilecektir. Detaylı bilgi için: www.scubado.com.tr/egitim

 

Dalışlarımızın örneği için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz:

TURSAB 8965 Nolu ScubaDO Travel Seyahat Acentası ile yapılan turumuzun detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

TUR DETAYLARI:

– 12 Ağustos Cuma saat 20.00’da İstanbul’dan yola çıkıyoruz.
– 13 Ağustos Cumartesi sabahi saat 07.00 civarlarında Selimiye’de teknemize geçiş yapıyoruz ve kahvaltımızı tekne üstünde alıyoruz.
– Cumartesi saat 09.00’da Selimiye’den ayrılan dalış teknemizle, 2 adet dalış yapıyoruz. 2 dalış arasında öğle yemeğini teknemizde alıyoruz. Dalışların haricinde kalan zamanınızda yüzmek için denize girebilir ya da güneşlenmeyi tercih edebilirsiniz.
– Gece dalışı yapmak isteyenlerle 19:30 civarında gece dalışına geçiyoruz. Bunun için yanınızda dalış feneri bulundurmanız gerekmektedir.
– Gece dalışı bitiminde teknede mangal bizi bekliyor. Mezelerin de var olacağı müthiş bir akşam yemeği alacağız. Gece dalışı sonrası şişeler açılacak tabi ki :) Sonrasında harika bir koyda tekne üstünde konaklayacağız. Uyku tulumlarınızı yanınızda bulundurunuz, teknede her kişi için yer yatağı mevcut.
– 14 Ağustos Pazar sabahı kahvaltımızı teknede alıyoruz ve Cumartesi olduğu gibi 2 dalış daha yapıyoruz ve 2 dalış arasında öğle yemeğimizi yiyoruz.
– En geç 15.00’da Selimiye’ye dönmüş ve İstanbul yoluna çıkmış oluyoruz.
– Yol şartlarına bağlı olarak en geç 02.00 gibi İstanbul’da olmayı hedefliyoruz.

DAHİL OLANLAR:

– Son model araçlar ile ulaşım.
– 1 gece tekne konaklaması.
– 2 gün kahvaltı.
– 2 gün öğle yemeği.
– Cumartesi akşam yemeği.
– 2 günde toplam 4 dalış ve tüm dalış ekipmanları.(Yanınızda ekipman getirmek veya ayrıca ekipman kirası ödemek durumunda değilsiniz.)
– Seyahat sigortası, ferdi kaza sigortası, mali kaza sigortası, koltuk sigortası (Ulaşım, D-2 TURSAB belgeli araçlarla sağlanmaktadır.)
– Sualtı fotoğrafı ve video cekimi.
– Sualtı ve su üstünde tüm eğitmenlik ve liderlik hizmetleri.

DAHİL OLMAYANLAR:
– İçecekler
– Gece dalışı (Dalış feneri olanlar için 500 TL)

TUR FİYATI:
Dalıcı: 3500 TL

 

Aklınıza gelen tüm sorularınız için aşağıdaki numaradan telefon açabilir, WhatsApp mesajı atabilirsiniz.

Tesekkurler,
ScubaDO Dalis Okulu
Telefon: 0212 229 52 57
GSM / whatsapp: 0507 559 5901
www.scubado.com.tr
alpay@scubado.com.tr
instagram/scubado_dalisokulu
facebook.com/groups/scubado