31 Ekim – 1 Kasım SİDE Dalış ve Kültür Turu

Önceki turlarımızdan çok farklı olacak bir organizasyon var Ekim ayının son haftasonunda. 31 Ekim – 1 Kasım haftasonunda Cumartesi günü Side açıklarında bulunan harika 2 tane su altı müzesine dalış yapacağız ve Pazar günü ise Antik Side Kenti’nde su üstü müzelerini gezip Manavgat Şelalesi gibi o bölgenin görülmeye değer doğa harikalarını ziyaret edeceğiz. En güzellerinden birisi ise pazar günü dalış yapmayacağımız için Cumartesi akşam yemeğinde eğlencemizin sınırı olmayacak.

Konaklamamızı Antik Side Kenti içinde sevimli bir butik otelde yapacağız. Öyle ki otelimizin hemen yanında arkeolojik çalışmalar yapılıyor, o denli tarih kokan bir yerde konaklayacağız. Akşam yemeğimiz için de butik bir restaurant ile anlaşma yapıldı, mekan ses sistemi ile beraber tamamiyle bize ait olacak. Teknede sadece biz olacağız. Büyük otobüs ile rahatça yolculuk edeceğiz. Bu turumuza eğitim kabul etmeyeceğiz. Her şeyi ile tamamiyle keyif dolu, tarih dolu, görsellik dolu bir tur bizi bekliyor. Her şey titizlikle organize edildi.

30 kişilik kesin kontenjan bulunan bu turumuzda yerinizi almak için kesinlikle hızlı olun. Bir kaç gün içinde kontenjanın dolacağını bekliyoruz.

Ayrıca bu turumuza katılan tüm arkadaşlarımıza, müzelere 1 yıl boyunca sınırsız şekilde giriş hakkı tanıyan MüzeKart hediye edilecek. Bu sayede Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından işletilen tüm Türkiye çapındaki 300’den fazla müze ve ören yerine 1 yıl boyunca sınırsız giriş hakkı kazanacaksınız.

Covid-19 bulaş riskini en aza indirmek için turumuzun ulaşımında otobüsümüzü yarı kapasite ile kullanıyoruz. Ayrıca, dalış teknemiz de yarı kapasite doluluk esasına göre bize hizmet verecek. Tur boyunca sosyal mesafe kurallarına uymaya, maskelerimizin takılı olmasına, el hijyenine dikkat ediyoruz. Kullanılacak dalış ekipmanları kesinlikle kişiye özel olacak, kullanıma başlamadan önce dezenfekte edilmiş olacak ve 2 gün boyunca sadece 1 kişi tarafından kullanılacaktır.

 

 

Önceki dalış turu su altı videolarımız:

TURSAB 7781 Nolu Suva Turizm Seyahat Acentası güvencesiyle yapılan turumuzun detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

TUR DETAYLARI:

– 30 Ekim Cuma saat 20.00’da İstanbul’dan yola çıkıyoruz.
– 31 Ekim Cumartesi sabahi saat 08.00 civarlarında Side’de konaklayacağımız otelimize varmış olup açık büfe kahvaltımızı otelimizde alıyoruz. Saat 09.30’da dalışlarımızı yapacağımız teknemize geçiyoruz.
– Cumartesi saat 10.00’da Side’den ayrılan dalış teknemizle, 2 adet su altı müzesi dalışı yapıyoruz. 2 dalış arasında öğle yemeğini teknemizde alıyoruz. Dalışların haricinde kalan zamanınızda yüzmek için denize girebilir ya da güneşlenmeyi tercih edebilirsiniz. Herkesin dalışı bittikten sonra akşama doğru saat 17.00 gibi Side’ye geri dönüyoruz.
– Geri döntükten sonra isteyenler otelde odalarına gidebilir ya da akşam birası için güzel bir mekana geçebilir.
– Odalarımızda duşlar alındıktan sonra saat 20.00 civarlarında akşam yemeği için restaurantımıza geçiyoruz ve müziklerimiz eşliğinde grupça yemek yiyoruz.
– 1 Kasım Pazar sabahı saat 09.00 ‘da kahvaltımızı alıyoruz ve Antik Side Kenti turu yapmak üzere otelden ayrılıyoruz. Antik Kent içindeki müzeleri ziyaret ediyoruz ve dolayısa bir kültür turu yapıyoruz.
– Antik Kent gezimizi bitirdikten sonra otobüsümüzle Manavgat Şelalesi’ne geçiyoruz.
– En geç 16.00’da İstanbul yoluna çıkmış oluyoruz.
– Yol şartlarına bağlı olarak en geç 02.00 gibi İstanbul’da olmayı hedefliyoruz.

DAHİL OLANLAR:
– Son model araçlar ile ulaşım.
– 1 gece otel konaklama.
– 2 gün otel kahvaltısı.
– Cumartesi öğle yemeği.
– Cumartesi akşam yemeği.
– MüzeKart (Bu sayede Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından işletilen tüm Türkiye çapındaki 300’den fazla müze ve ören yerine 1 yıl boyunca sınırsız giriş hakkı kazanacaksınız)
– Toplam 2 su altı müzesi dalışı ve tüm dalış ekipmanları.(Yanınızda ekipman getirmek veya ayrıca ekipman kirası ödemek durumunda değilsiniz.)
– Seyahat sigortası, ferdi kaza sigortası, mali kaza sigortası, koltuk sigortası (Ulaşım, D-2 TURSAB belgeli araçlarla sağlanmaktadır.)
– Her kişi için onlarca sualtı fotoğrafı ve video cekimi.
– Sualtı ve su üstünde tüm eğitmenlik ve liderlik hizmetleri.

DAHİL OLMAYANLAR:
– Pazar öğle yemeği ve içecekler. 

Tur Fiyatı:
Dalıcı: 1400 TL

Aklınıza gelen tüm sorularınız için aşağıdaki numaradan telefon açabilir, WhatsApp mesajı atabilir ya da mail gönderebilirsiniz.

 

Tesekkurler,
ScubaDO Dalış Okulu
Telefon: 0212 229 52 57
GSM / whatsapp: 0507 559 5901
www.scubado.com.tr
alpay@scubado.com.tr
instagram/scubado_dalisokulu
facebook.com/groups/scubado