7-8 Ağustos SEFERİHİSAR Dalış Turu

Dalış sezonunun en güzel zamanlarında 7-8 Ağustos İzmir SEFERİHİSAR dalış turu ile hız kesmeden devam ediyoruz. Grubumuzda yeni dalış bölgesi isteyenlerin de bu turumuzu kaçırmaması gerekiyor. Ayrıca yolu da diğer lokasyonlara göre kısa olan bu turda yerinizi ayırmayı ihmal etmeyin.

Peki Seferihisar’da bizi ne bekliyor ? Seferihisar’daki en bilindik dalış noktalarından birisi, Kaş’ta olduğu gibi Kanyon Dalış Noktası. Evet, aynı kanyon su altı yapısı Seferihisarda da var. Bundan hariç gemi batıkları, harika kavuklar ve Ege’nin bu bölgesine has canlılık da var tabi.

 

Ayrıca, dalışa ilgi duyan, daha önce dalış yapmamış ama eğitim almak isteyenleri de bu tura bekliyoruz. Bu turda 1 Yıldız Dalıcı eğitiminizi tamamlayıp sizler de bizden birisi olabilirsiniz. Bu amaçla 4 Ağustos Çarşamba akşamı İstinye’deki ofisimizde 1 Yıldız Dalıcı Teorik Eğitimi verilecektir. Detaylı bilgi için: www.scubado.com.tr/egitim

Dalışlarımızın örneği için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz:

Sahibi olduğumuz TURSAB 8965 Nolu ScubaDO Travel Seyahat Acentası ile yapılan turumuzun detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

TUR DETAYLARI:

– 6 Ağustos Cuma saat 23.45’da İstanbul’dan yola çıkıyoruz.
– 7 Ağustos Cumartesi sabahi saat 08.00 civarlarında konaklayacağımız otelimize varmış olup kahvaltımızı otelimizde alıyoruz. Saat 09.45’te dalışlarımızı yapacağımız teknemize geçiyoruz.
– Cumartesi saat 10.00’da iskeleden ayrılan dalış teknemizle, 2 adet dalış yapıyoruz. 2 dalış arasında öğle yemeğini teknemizde alıyoruz. Dalışların haricinde kalan zamanınızda yüzmek için denize girebilir ya da güneşlenmeyi tercih edebilirsiniz. Herkesin dalışı bittikten sonra akşama doğru saat 17.00 gibi marinaya geri dönüyoruz.
– Geri döntükten sonra isteyenler otelde odalarına gidebilir ya da akşam keyfi için güzel bir mekana geçebilir.
– Odalarımızda duşlar alındıktan sonra saat 20.00 civarlarında güzel bir balık restoranına geçiyoruz ve sonrasında otelimizde konaklıyoruz.
– 8 Ağustos Pazar sabahı tekne kalkışımız saat 09.00 olduğu için(otele daha erken dönüp İstanbul yoluna geç olmadan çıkmak amacıyla) sabah kahvaltımızı otelde saat 08.00’de alıyoruz.
– 09.00’da tekne kalkışından sonra Cumartesi olduğu gibi 2 dalış daha yapıyoruz ve 2 dalış arasında öğle yemeğimizi yiyoruz.
– En geç 15.00’da marinaya dönmüş ve İstanbul yoluna çıkmış olmayı hedefliyoruz.
– Yol şartlarına bağlı olarak en geç 23.00 gibi İstanbul’da olmayı hedefliyoruz.

DAHİL OLANLAR:

– Son model araçlar ile ulaşım.
– 1 gece otel konaklama.
– 2 gun otel kahvaltısı.
– 2 gun öğle yemeği.
– Cumartesi akşam yemeği.
– 2 günde toplam 4 dalış ve tüm dalış ekipmanları.(Yanınızda ekipman getirmek veya ayrıca ekipman kirası ödemek durumunda değilsiniz.)
– Seyahat sigortası, ferdi kaza sigortası, mali kaza sigortası, koltuk sigortası (Ulaşım, D-2 TURSAB belgeli araçlarla sağlanmaktadır.)
– Her kişi için onlarca sualtı fotoğrafı ve video cekimi.
– Sualtı ve su üstünde tüm eğitmenlik ve liderlik hizmetleri.

DAHİL OLMAYANLAR:
– İçecekler

TUR FİYATI:
Dalıcı: 1900 TL

Kontenjanımız 30 kişidir, kayıt için geç kalmayın :)

Aklınıza gelen tüm sorularınız için aşağıdaki numaradan telefon açabilir, WhatsApp mesajı atabilir ya da mail gönderebilirsiniz.

Tesekkurler,
ScubaDO Dalis Okulu
Telefon: 0212 229 52 57
GSM / whatsapp: 0507 559 5901
www.scubado.com.tr
alpay@scubado.com.tr
instagram/scubado_dalisokulu
facebook.com/groups/scubado