14-15 Kasım KEMER Dalış Programı

14-15 Kasım haftasonunda coğu kişi için yepyeni bir bölge olan KEMER’e gidiyoruz!

Kemer’in özel dalış noktaları olan Tekirova açıklarındaki Üç Adalar ve Paris Batığı dahil çok güzel dalış bölgelerinde muhteşem dalışlar bizi bekliyor. Teknede sadece biz olacağız ve istediğimiz dalış bölgesine gidebileceğiz.

Yani kısacası yine unutulmazlar arasına girecek bir Program daha bekliyor bizleri. Özellikle yeni dalış lokasyonu arayanların beklemeden kayıt yaptırmalarını öneririz çünkü 30 kişilik kontenjanımız var turumuzda.

Covid-19 bulaş riskini en aza indirmek için dalış teknemiz yarı kapasite doluluk esasına göre bize hizmet verecek. Program boyunca sosyal mesafe kurallarına uymaya, maskelerimizin takılı olmasına, el hijyenine dikkat ediyoruz. Kullanılacak dalış ekipmanları kesinlikle kişiye özel olacak, kullanıma başlamadan önce dezenfekte edilmiş olacak ve 2 gün boyunca sadece 1 kişi tarafından kullanılacaktır.

Bu programda 1 Yıldız Dalıcı eğitiminizi tamamlayıp sizler de bizden birisi olabilirsiniz. Bu amaçla 11 Kasım Çarşamba akşamı İstinye’deki merkez ofisimizde 1 Yıldız Dalıcı Teorik Eğitimi verilecektir. Detaylı bilgi için: www.scubado.com.tr/egitim

Dalışlarımızın örneği için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz:

TURSAB 7781 Nolu Suva Turizm Seyahat Acentası güvencesiyle yapılan programımızın detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

PROGRAM DETAYLARI:

– 13 Kasım Cuma saat 20.00’da İstanbul’dan yola çıkıyoruz.
– 14 Kasım Cumartesi sabahi saat 08.00 civarlarında Kemer’de konaklayacağımız otelimize varmış olup açık büfe kahvaltımızı otelimizde alıyoruz. Saat 09.30’da dalışlarımızı yapacağımız teknemize geçiyoruz.
– Cumartesi saat 10.00’da Kemer’den ayrılan dalış teknemizle, 2 adet dalış yapıyoruz. 2 dalış arasında öğle yemeğini teknemizde alıyoruz. Dalışların haricinde kalan zamanınızda yüzmek için denize girebilir ya da güneşlenmeyi tercih edebilirsiniz. Herkesin dalışı bittikten sonra akşama doğru saat 17.00 gibi Kemer’e geri dönüyoruz.
– Geri döntükten sonra isteyenler otelde odalarına gidebilir ya da akşam birası için güzel bir mekana geçebilir.
– Odalarımızda duşlar alındıktan sonra saat 20.00 civarlarında akşam yemeği için otelimiz tesisinde buluşuyoruz ve müziklerimiz eşliğinde grupça yemek yiyoruz.
– 15 Kasım Pazar sabahı tekne kalkışımız saat 09.00 olduğu için(Kemer’e daha erken dönüp İstanbul yoluna geç olmadan çıkmak amacıyla) sabah kahvaltımızı otelde saat 08.00’de alıyoruz.
– 09.00’da tekne kalkışından sonra Cumartesi olduğu gibi 2 dalış daha yapıyoruz ve 2 dalış arasında öğle yemeğimizi yiyoruz.
– En geç 15.00’da Kemer’e dönmüş ve İstanbul yoluna çıkmış oluyoruz.
– Yol şartlarına bağlı olarak en geç 01.00 gibi İstanbul’da olmayı hedefliyoruz.

DAHİL OLANLAR:

– Son model araçlar ile ulaşım.
– 1 gece otel konaklama.
– 2 gün otel kahvaltısı.
– 2 gün öğle yemeği.
– Cumartesi akşam yemeği.
– 2 günde toplam 4 dalış ve tüm dalış ekipmanları.(Yanınızda ekipman getirmek veya ayrıca ekipman kirası ödemek durumunda değilsiniz.)
– Seyahat sigortası, ferdi kaza sigortası, mali kaza sigortası, koltuk sigortası (Ulaşım, D-2 TURSAB belgeli araçlarla sağlanmaktadır.)
– Her kişi için onlarca sualtı fotoğrafı ve video cekimi.
– Sualtı ve su üstünde tüm eğitmenlik ve liderlik hizmetleri.

DAHİL OLMAYANLAR:
– İçecekler

 

Aklınıza gelen tüm sorularınız için aşağıdaki numaradan telefon açabilir, WhatsApp mesajı atabilir ya da mail gönderebilirsiniz.

Tesekkurler,
ScubaDO Dalis Okulu
Telefon: 0212 229 52 57
GSM / whatsapp: 0507 559 5901
www.scubado.com.tr
alpay@scubado.com.tr
instagram/scubado_dalisokulu
facebook.com/groups/scubado