2-3 Nisan KAŞ Dalış Programı

2021 aktif dalış sezonumuzu 2-3 Nisan’da her şey dahil KAŞ turumuz ile açacağız. Dalışı ve birbirimizi çok özledik. Kaş’ta şu anda pazar günü sokağa çıkma kısıtlamları olduğu için dalış tekneleri limandan çıkış yapamıyor, bundan dolayı turumuzu cumartesi pazar yerine cuma cumartesi olarak planlıyoruz. Eğer ki pazar kısıtlaması kalkarsa cumartesi pazara değiştireceğiz. Avantajımız pazar günü evde dinlenmek olacak.

Bu turumuzdan sonra uzun bir süre KAŞ turu yapmayıp Türkiye’nin değisik dalış bölgelerine turlar düzenleyeceğiz. Kaş’ta dalış isteyenleri özellikle bekliyoruz.

20 derecenin üstünde bir hava sıcaklığı bekliyoruz KAŞ’ta. Su altı canlılığı olarak da KAŞ’ın belki de en güzel dönemlerden birisi bu dönem.

Konaklayacağımız otel Kaş’ın en güzel otellerinden UPPER HOUSE HOTEL, inceleyebilirsiniz: http://www.upperhousehotel.net/

Akıllardaki sorulara cevap verelim, Kaş’ta ortalamada 23 derecelik hava sıcaklığı ve 19 derecelik su sıcaklığı bekliyoruz. Teknenin alt katı kapalı ve sıcak su imkanı olduğu için dalış sonralarında üşüme riskimiz yok. Dalış yaparken üstümüze iki kat dalış elbisesi giyerek dalışta üşüme riskimizi de azaltmış olacağız.

Teknede sadece ScubaDO grubunun bulunacağı KAŞ turumuzda istediğimiz dalış noktalarına gidebileceğiz. Caretta görme şansımızın çok yüksek olduğu dalış noktalarında birbirinden etkileyici batıklar, harika su altı oluşumları, bacalar, kovuklar, canlı reefler bizi bekliyor olacak.

Covid-19 bulaş riskini en aza indirmek için program boyunca sosyal mesafe kurallarına uymaya, maskelerimizin takılı olmasına, el hijyenine dikkat ediyoruz. Kullanılacak dalış ekipmanları kesinlikle kişiye özel olacak, kullanıma başlamadan önce dezenfekte edilmiş olacak ve 2 gün boyunca sadece 1 kişi tarafından kullanılacaktır.

Bu programda 1 Yıldız Dalıcı eğitiminizi tamamlayıp sizler de bizden birisi olabilirsiniz. Bu amaçla 30 Mart Salı akşamı İstinye’deki ofisimizde 1 Yıldız Dalıcı Teorik Eğitimi verilecektir. Detaylı bilgi için: www.scubado.com.tr/egitim

Dalışlarımızın örneği için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz:

PROGRAM DETAYLARI:

– 1 Nisan Perşembe saat 20.00’da İstanbul’dan yola çıkıyoruz.
– 2 Nisan Cuma sabahi saat 08.00 civarlarında Kaş’ta konaklayacağımız otelimize varmış olup açık büfe kahvaltımızı otelimizde alıyoruz. Saat 09.45’te dalışlarımızı yapacağımız teknemize geçiyoruz.
– Cuma saat 10.00’da Kaş Liman’dan ayrılan dalış teknemizle, 2 adet dalış yapıyoruz. 2 dalış arasında öğle yemeğini teknemizde alıyoruz. Dalışların haricinde kalan zamanınızda yüzmek için denize girebilir ya da güneşlenmeyi tercih edebilirsiniz. Herkesin dalışı bittikten sonra akşama doğru saat 17.00 gibi Kaş Liman’a geri dönüyoruz.
– Geri döntükten sonra isteyenler otelde odalarına gidebilir ya da akşam keyfi için güzel bir mekana geçebilir.
– Odalarımızda duşlar alındıktan sonra saat 20.00 civarlarında otelimizde akşam yemeğimizi alıyoruz.
– 3 Nisan Cumartesi sabahı tekne kalkışımız saat 09.00 olduğu için(Limana daha erken dönüp İstanbul yoluna geç olmadan çıkmak amacıyla) sabah kahvaltımızı otelde saat 08.00’de alıyoruz.
– 09.00’da tekne kalkışından sonra Cuma olduğu gibi 2 dalış daha yapıyoruz ve 2 dalış arasında öğle yemeğimizi yiyoruz.
– En geç 15.00’da Liman’a dönmüş ve İstanbul yoluna çıkmış olmayı hedefliyoruz.
– Yol şartlarına bağlı olarak en geç 02.00 gibi İstanbul’da olmayı hedefliyoruz. Size vereceğimiz tur sözleşmesi ile İstanbul’da evlerinize çevirmelerden geçerek gidebileceksiniz.

DAHİL OLANLAR:

– Son model araçlar ile ulaşım.
– 1 gece otel konaklama.
– 2 gun otel kahvaltısı.
– 2 gun öğle yemeği.
– Cuma akşam yemeği.
– 2 günde toplam 4 dalış ve tüm dalış ekipmanları.(Yanınızda ekipman getirmek veya ayrıca ekipman kirası ödemek durumunda değilsiniz.)
– Seyahat sigortası, ferdi kaza sigortası, mali kaza sigortası, koltuk sigortası (Ulaşım, D-2 TURSAB belgeli araçlarla sağlanmaktadır.)
– Her kişi için onlarca sualtı fotoğrafı ve video cekimi.
– Sualtı ve su üstünde tüm eğitmenlik ve liderlik hizmetleri.

DAHİL OLMAYANLAR:
– İçecekler

TUR FİYATI:
Dalıcı: 1800 TL

Aklınıza gelen tüm sorularınız için aşağıdaki numaradan telefon açabilir, WhatsApp mesajı atabilir ya da mail gönderebilirsiniz.

Tesekkurler,
ScubaDO Dalis Okulu
Telefon: 0212 229 52 57
GSM / whatsapp: 0507 559 5901
www.scubado.com.tr
alpay@scubado.com.tr
instagram/scubado_dalisokulu
facebook.com/groups/scubado