3-4-5-6 Aralık HATAY Dalış ve Şehir Turu

Herkesin dört gözle beklediği, vatoz tarlasına dalış yapıp sayısız vatoz göreceğimiz, müthiş mağara dalışları tecrübe edeceğimiz ve Hatay şehrini gezip otantik restaurantlarında harika yemekler yiyeceğimiz HATAY turumuz, 3 gece konaklamalı ve uçak ulaşımlı olarak 3-4-5-6 Aralık’ta yapılacaktır. Tüm tur boyunca altımızda bize tahsisli otobusümüz olacak.

Cuma gecesi İstanbul’dan Hatay’a uçacağız ve otelimizde konakladıktan sonra Cumartesi gününe dinç şekilde başlayıp unutulmayacak dalışlar yapacağız. Pazar günü de dalış yapıp toplam 4 adet dalış tamamlayacağız. Cumartesi ve Pazar akşamları yerel mutfaklarda müthiş yemekler yiyeceğiz. Pazartesi sabah kahvaltı sonrası profesyonel turizm rehberimiz ile Hatay şehir gezisi yapacağız ve pazartesi akşam İstanbula uçak ile dönüş yapacağız. Sadece pazartesi günü için izin kullanmanız gerekmektedir. Kontenjanımız kesin olarak 25 kişidir!

 

Bu turda 1 Yıldız Dalıcı eğitiminizi tamamlayıp sizler de bizden birisi olabilirsiniz. Bu amaçla 6 Ekim Çarşamba akşamı İstinye’deki merkez ofisimizde 1 Yıldız Dalıcı Teorik Eğitimi verilecektir. Detaylı bilgi için: www.scubado.com.tr/egitim

Dalışlarımızın örneği için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz:

Sahibi olduğumuz TURSAB 8965 Nolu ScubaDO Travel Seyahat Acentası ile yapılan turumuzun detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

TUR DETAYLARI:

– 3 Aralık Cuma isterseniz SAW (Sabiha Gökçen Havalimanı)’dan 20:05 kalkışlı PEGASUS Hatay, isterseniz IST (IStanbul Havalimanı) ‘dan 19:35 kalkışlı THY Hatay uçuşu ile Hatay’a uçup 21:45’te sürekli bizimle olacak otobüsümüze binip ister otele geçiyoruz istersek de Hatay merkezde güzel bir restauranta geçiyoruz. Havalimanı ile otelimiz arası yarım saat mesafe.
– 3 Aralık Cuma gecesi otelimizde odalarımıza yerleşip güzelce uykumuzu alıyoruz.
– 4 Aralık Cumartesi denize sıfır olan otelimizde kahvaltımızı alıyoruz ve 5 dakika mesafede olan teknemize geçiyoruz.
– Cumartesi unutulmayacak 2 dalış yapıyoruz ve dalış aralarında öğle yemeğimizi alıyoruz.
– Cumartesi akşamı otelimizde duş alıp üstümüzü degiştirdikten sonra Antakya’da meşhur bir restauranta gidip lezzetin dibine vuruyoruz. Gecesinde otelimizde konaklıyoruz.
– 5 Aralık Pazar otelimizde kahvaltımızı alıyoruz ve 5 dakika mesafede olan teknemize geçiyoruz, unutulmayacak 2 dalış yapıyoruz ve dalış aralarında öğle yemeğimizi alıyoruz.
– Pazar akşamı denize sıfır restaurantta rakı balık yapıyoruz ve gecesinde otelimizde konaklıyoruz.
– 6 Aralık Pazartesi otelimizde kahvaltımızı alıyoruz ve gün boyu sürecek olan, profesyonel turizm rehberi eşliğinde şehir gezisi yapıyoruz.
– Pazartesi gecesi isterseniz 21:30 kalkışlı ANADOLUJET ile SAW , isterseniz 22:05 kalkışlı THY ile İST uçuşu ile İstanbul’a dönüyoruz.

DAHİL OLANLAR:

– 4 gun boyunca Hatay’da ulasim ve şehir gezisi.
– Bir tam gün boyunca (pazartesi) profesyonel turist rehber hizmeti.
– 3 gece otel konaklama (Cuma, cumartesi, pazar).
– 3 gün otel kahvaltısı (Cumartesi, pazar, pazartesi).
– 2 gün öğle yemeği (Cumartesi, pazar).
– 2 günde (Cumartesi, pazar) toplam 4 dalış ve tüm dalış ekipmanları.(Yanınızda ekipman getirmek veya ayrıca ekipman kirası ödemek durumunda değilsiniz.)
– Seyahat sigortası, ferdi kaza sigortası, mali kaza sigortası, koltuk sigortası (Ulaşım, D-2 TURSAB belgeli araçlarla sağlanmaktadır.)
– Her kişi için onlarca sualtı fotoğrafı ve video cekimi.
– Sualtı ve su üstünde tüm eğitmenlik ve liderlik hizmetleri.

DAHİL OLMAYANLAR:
– Uçak biletleri
– Akşam yemekleri

TUR FİYATI:
Dalıcı: 1700 TL
3 gece için single oda farkı: 450 TL

Alinacak uçak biletieri:
SABIHA GOKCEN KULLANMAK İSTEYEN İÇİN
3 Aralık Cuma 20:05 kalkışlı PEGASUS, SAW to HTY
6 Aralık Pazartesi 21:30 kalkışlı ANADOLUJET, HTY to SAW

ISTANBUL HAVALIMANI KULLANMAK İSTEYEN İÇİN
3 Aralık Cuma 19:35 kalkışlı THY, IST to HTY
6 Aralık Pazartesi 22:05 kalkışlı THY, HTY to IST

Aklınıza gelen tüm sorularınız için aşağıdaki numaradan telefon açabilir, WhatsApp mesajı atabilir ya da mail gönderebilirsiniz.

Tesekkurler,
ScubaDO Dalis Okulu
Telefon: 0212 229 52 57
GSM / whatsapp: 0507 559 5901
www.scubado.com.tr
alpay@scubado.com.tr
instagram/scubado_dalisokulu
facebook.com/groups/scubado