17-18 Ekim Fethiye Dalış Turu

17-18 Ekim haftasonunda coğu kişi için yepyeni bir bölge olan FETHİYE‘ye gidiyoruz! Fethiye turumuzda konaklamamızı sehir merkezinde, memnun kalacağınız bir otelde, denize ve tekneye yürüme mesafesinde olan Yeniçeri City Hotel’de yapacağız. http://yenicerihotel.com/?page_id=472&lang=tr

Fethiye’nin özel dalış noktaları olan Afkule, Turk Hamamı dahil çok güzel dalış bölgelerinde muhteşem dalışlar bizi bekliyor. Teknede sadece biz olacağız ve istediğimiz dalış bölgesine gidebileceğiz. Akşam yemeğimiz için harika bir balık restaurantına gideceğiz ve unutulmaz bir cumartesi akşam yemeği yapacağız.

Yani kısacası yine unutulmazlar arasına girecek bir tur daha bekliyor bizleri. Özellikle yeni dalış lokasyonu arayanların beklemeden kayıt yaptırmalarını öneririz çünkü 30 kişilik kontenjanımız var turumuzda.

Covid-19 bulaş riskini en aza indirmek için dalış teknemiz yarı kapasite doluluk esasına göre bize hizmet verecek. Tur boyunca sosyal mesafe kurallarına uymaya, maskelerimizin takılı olmasına, el hijyenine dikkat ediyoruz. Kullanılacak dalış ekipmanları kesinlikle kişiye özel olacak, kullanıma başlamadan önce dezenfekte edilmiş olacak ve 2 gün boyunca sadece 1 kişi tarafından kullanılacaktır.

Bu turda 1 Yıldız Dalıcı eğitiminizi tamamlayıp sizler de bizden birisi olabilirsiniz. Bu amaçla 13 Ekim Salı akşamı İstinye’deki merkez ofisimizde 1 Yıldız Dalıcı Teorik Eğitimi verilecektir. Detaylı bilgi için: www.scubado.com.tr/egitim

Dalışlarımızın örneği için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz:

TURSAB 7781 Nolu Suva Turizm Seyahat Acentası güvencesiyle yapılan turumuzun detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

TUR DETAYLARI:

– 16 Ekim Cuma saat 20.00’da İstanbul’dan yola çıkıyoruz.
– 17 Ekim Cumartesi sabahi saat 08.00 civarlarında Fethiye’de konaklayacağımız otelimize varmış olup açık büfe kahvaltımızı otelimizde alıyoruz. Saat 09.30’da dalışlarımızı yapacağımız teknemize geçiyoruz.
– Cumartesi saat 10.00’da Fethiye’den ayrılan dalış teknemizle, 2 adet dalış yapıyoruz. 2 dalış arasında öğle yemeğini teknemizde alıyoruz. Dalışların haricinde kalan zamanınızda yüzmek için denize girebilir ya da güneşlenmeyi tercih edebilirsiniz. Herkesin dalışı bittikten sonra akşama doğru saat 17.00 gibi Fethiye’ye geri dönüyoruz.
– Geri döntükten sonra isteyenler otelde odalarına gidebilir ya da akşam birası için güzel bir mekana geçebilir.
– Odalarımızda duşlar alındıktan sonra saat 20.00 civarlarında akşam yemeği için otelimiz tesisinde buluşuyoruz ve müziklerimiz eşliğinde grupça yemek yiyoruz.
– 18 Ekim Pazar sabahı tekne kalkışımız saat 09.00 olduğu için(Fethiye’ye daha erken dönüp İstanbul yoluna geç olmadan çıkmak amacıyla) sabah kahvaltımızı otelde saat 08.00’de alıyoruz.
– 09.00’da tekne kalkışından sonra Cumartesi olduğu gibi 2 dalış daha yapıyoruz ve 2 dalış arasında öğle yemeğimizi yiyoruz.
– En geç 15.00’da Fethiye’ye dönmüş ve İstanbul yoluna çıkmış oluyoruz.
– Yol şartlarına bağlı olarak en geç 01.00 gibi İstanbul’da olmayı hedefliyoruz.

DAHİL OLANLAR:

– Son model araçlar ile ulaşım.
– 1 gece otel konaklama.
– 2 gün kahvaltı.
– 2 gün öğle yemeği.
– Cumartesi akşam yemeği.
– 2 günde toplam 4 dalış ve tüm dalış ekipmanları.(Yanınızda ekipman getirmek veya ayrıca ekipman kirası ödemek durumunda değilsiniz.)
– Seyahat sigortası, ferdi kaza sigortası, mali kaza sigortası, koltuk sigortası (Ulaşım, D-2 TURSAB belgeli araçlarla sağlanmaktadır.)
– Her kişi için onlarca sualtı fotoğrafı ve video cekimi.
– Sualtı ve su üstünde tüm eğitmenlik ve liderlik hizmetleri.

DAHİL OLMAYANLAR:
– İçecekler

Tur Fiyatı:
Dalıcı: 1500 TL

Aklınıza gelen tüm sorularınız için aşağıdaki numaradan telefon açabilir, WhatsApp mesajı atabilir ya da mail gönderebilirsiniz.

Tesekkurler,
ScubaDO Dalis Okulu
Telefon: 0212 229 52 57
GSM / whatsapp: 0507 559 5901
www.scubado.com.tr
alpay@scubado.com.tr
instagram/scubado_dalisokulu
facebook.com/groups/scubado