7-8-9 Şubat Erciyes Kayak ve

Kapadokya Kültür Turu

Somestr tatilinin bitiminde, kayak için en güzel ay olan Şubat’ta, tüm pistlerinin açık olacağı Erciyes’e kayak ve snowboard yapmaya gidiyoruz! Kayak ya da snowboard bilmeyenlere, saatlik ücreti 300 TL olan kayak eğitimlerini ücretsiz olarak sağlayacağız. Evet yanlış okumadınız, kayak-board öğrenmek istiyorsanız kayak/snowboard dersleriniz bizden size hediye. Üstelik, isteyenlerle pazar günü Kapadokya’ya günübirlik bir kültür gezisi yapacağız.

7-8-9 Şubat’ta 3 gunluk, uçak ulaşımlı, her şey dahil (sadece öğle yemeği hariç) ERCİYES/Kayseri turumuzda yine çok güzel vakit geçireceğiz! Konaklamamızı Türkiye’nin hemen her şehrinde oteli olan Dört Yıldızlı Divan Otel’de, yarım pansiyon olarak yapacağız. Single oda konaklaması tercih edenler için farkını ödeyerek single konaklama şansı da olacaktır.

TURSAB 5227 Nolu Mavi Boncuk Esen Tour seyahat acentası güvencesiyle yapılan turumuzun detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Tur Programı:
– 7 Şubat Cuma sabahı 06:25 uçağı ile Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Kayseriye uçup 07:45’te Kayseri’de oluyoruz.
– Bize ait olan otobüsümüzle havalimanından alınıp Divan Otel’e geçiyoruz ve açık büfe sabah kahvaltımızı alıyoruz.
– Kahvaltı sonrası Erciyes Kayak Tesisleri’ne geçiyoruz ve sizlere 3 gün boyunca kullanacağınız skipasslarınızı dağıtıyoruz.
– Cuma sabahtan aksam 17.00’ye kadar kaymayı bilenler için kayak/snowboad zamanı, kaymayı bilmeyip öğrenmek isteyenler için kayak eğitmenimiz eşliğinde tüm gün boyunca sürecek ücretsiz kayak/snowboard eğitim zamanı.
– Cuma 17.00’de toplanıp otobüsümüze binip Divan Otel’e transfer oluyoruz. Çoğunluk isterse 18.00’e kadar gece kayağı da yapabiliyoruz.
– Odalarımıza yerleşip duşlarımızı aldıktan sonra akşam yemeği için otelimizin restuarantında buluşuyoruz.
– Akşam yemeğinde grubumuzdaki herkesin bildiği şekilde eğlencemizi yapıyoruz ve sonrasında odalarımızda konaklıyoruz.
– Cumartesi sabahı 09.00’da açık büfe sabah kahvaltımızı alıyoruz ve sonrasında Erciyes Kayak Tesisterine geçiyoruz.
– Sabahtan aksam 17.00’ye kadar kaymayı bilenler için kayak/snowboad zamanı, kaymayı bilmeyip öğrenmek isteyenler için kayak eğitmenimiz eşliğinde tüm gün boyunca sürecek ücretsiz kayak/snowboard eğitim zamanı.
– Cumartesi 17.00’de toplanıp otobüsümüze binip Divan Otel’e transfer oluyoruz. Çoğunluk isterse 18.00’e kadar gece kayağı da yapabiliyoruz.
– Odalarımızda duşlarımızı aldıktan sonra akşam yemeği için otelimizin restuarantında buluşuyoruz.
– Akşam yemeğinde grubumuzdaki herkesin bildiği şekilde eğlencemizi yapıyoruz ve sonrasında odalarımızda konaklıyoruz.
– Pazar sabahı 09.00’da açık büfe sabah kahvaltımızı alıyoruz ve sonrasında isteyenlerle Erciyes Kayak Tesisterine, isteyenlerle günübirlik olarak Kapadokya’ya geçiyoruz.
– Sabahtan aksam 17.00’ye kadar kaymayı bilenler için kayak/snowboad zamanı, kaymayı bilmeyip öğrenmek isteyenler için kayak eğitmenimiz eşliğinde tüm gün boyunca sürecek ücretsiz kayak/snowboard eğitim zamanı. Kapadokya’ya geçen arkadaşlarımız için rehber eşliğinde gezi zamanı.
– Pazar 17.00’de toplanıp otobüsümüze binip 22:10’da Kayseri havalımanından kalkış yapacak olan uçağımız için havalimanına geçiyoruz. Havalimanı öncesi Kayseri’de 1 saaatlik serbest zaman veriyoruz.
– 9 Şubat Pazar akşamı 22:10’da Kayseri’den kalkan uçağımız ile 23:35’te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yapıyoruz.

Dahil Olanlar:
 – Gidiş dönüş uçak biletleri
– İsteyenlerle pazar günü günübirlik Kapadokya gezisi için ulaşım ve rehberlik bedeli. (Bunu tercih edecek minimum 10 kişi olması durumunda geçerli olacaktır.)
– 3 gün boyunca skipass
– 3 gün boyunca sürecek olan sınırsız kayak/snowboard eğitimleri (Normalde saatlik kayak ücreti 300 TL’dir. Siz bunu ödemek durumunda kalmayacaksınız)
– Cuma ve Cumartesi gecesi 4 Yıldızlı otel konaklaması (Kayseri Divan Otel)
– Cuma, Cumartesi ve Pazar sabah kahvaltıları
– Cuma ve Cumartesi akşam yemekleri
– Havalimanı, otel, kayak tesisleri, Kapadokya arası transfer hizmetleri
– Seyahat sigortası

Dahil Olmayanlar:

– Ekipman kiraları (Anlaşmalı kayak evinden makul ücretlere kiralayabileceksiniz.)
– Öğle yemekleri (Erciyes Kayak Tesislerinde belediyenin tesislerinde makul ücretlere öğle yemeği yiyebilirsiniz)

Turumuzu en avantajlı kılan noktası, ücretsiz kayak/snowboard eğitimi alabilecek olmanız. Üstelik bir iki saatlik değil, tur boyunca bizimle olacak kayak eğitmenimizle sınırsız saat eğitim alabileceksiniz. Kendini gelistirmek isteyenler de bu eğitimlerden faydalanabilecek.

Hava muhalefeti nedeniyle kayak yapılamaması durumunda B planı olarak, Kayseri’ye 1 saat mesafedeki Kapadokya bölgesine günübirlik tur düzenlenebilir.

Turumuzda yerinizi alabilmek için kimliğinizde yazdığı hali ile isim soyisim bilginizi vermeniz ve 500 TL kaporanızı yatırmanız gerekmektedir.
Kontenjanımız olduğu için vakit kaybetmeden kaydınızı yaptırmanızı öneririz.

Tur Tarihi:
7-8-9 Şubat 2020

Tur Ücreti:

2 gece 3 gün 1800 TL (uçak bileti dahil)
Odada single konaklama farkı gecelik 200 TL
İstanbul dışı diğer illerden uçak bileti hariç katılımlar için 300 TL indirim uygulanacaktır.

İstanbul’dan kalkış 7 Şubat Cuma 06:25, Sabiha Gökçen Havalimanı
İstanbul’a varış 9 Şubat Pazar 23:35, Sabiha Gökçen Havalimanı

 

Aklınıza gelen tüm sorularınız için aşağıdaki numaradan telefon açabilir, WhatsApp mesajı atabilir ya da mail gönderebilirsiniz.
Tesekkurler,
ScubaDO Dalış Okulu
Telefon: 0212 229 52 57
GSM / whatsapp: 0507 559 5901
www.scubado.com.tr
alpay@scubado.com.tr
instagram/scubado_dalisokulu