8-9 Ağustos DALYAN Dalış Turu

Dalış sezonumuzun en guzel zamanlarindan birinde sira geldi çok beğenilen DALYAN turumuza. Muhteşem su altı ve eşsiz su üstü güzelliğiyle, farkını DALYAN kalalındaki 25 dakikalık harika seyahat ile de ortaya koyan DALYAN turumuzda yerinizi almak için geç kalmamanızı öneriyoruz. 

Bu turumuzda yine teknede sınırlı sayıdaki ScubaDO grubundan başka dalıcı olmayacak. Konforumuz ve bulaş riskinden kaçınmak için dalış teknemizin yanına bir de nondiver tekne alacağız. İki tekne ile hizmet vereceğiz. Tekneler her dalış noktasında yanyana yanaşmış olacak. 

Covid-19 bulaş riskini en aza indirmek için turumuzun ulaşımında otobüsümüzü yarı kapasite ile, herkesin 2 kişilik koltukta yalnız oturacağı şekilde kullanıyoruz. Ayrıca, dalış teknemiz de yarı kapasite doluluk esasına göre bize hizmet verecek. Tur boyunca sosyal mesafe kurallarına uymaya, maskelerimizin takılı olmasına, el hijyenine dikkat ediyoruz. Kullanılacak dalış ekipmanları kesinlikle kişiye özel olacak, kullanıma başlamadan önce dezenfekte edilmiş olacak ve 2 gün boyunca sadece 1 kişi tarafından kullanılacaktır.

Bu turda 1 Yıldız Dalıcı eğitiminizi tamamlayıp sizler de bizden birisi olabilirsiniz. Bu amaçla 4 Ağustos Salı akşamı İstinye’deki ofisimizde 1 Yıldız Dalıcı Teorik Eğitimi verilecektir. Detaylı bilgi için: www.scubado.com.tr/egitim

 

 

Önceki dalış turu su altı videolarımız:

TURSAB 7781 Nolu Suva Turizm Seyahat Acentası güvencesiyle yapılan turumuzun detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

TUR DETAYLARI:

– 7 Ağustos Cuma saat 20.00’da İstanbul’dan yola çıkıyoruz.
– 8 Ağustos Cumartesi sabahi saat 08.00 civarlarında Dalyan’da konaklayacağımız otelimize varmış olup kahvaltımızı otelimizde alıyoruz. Saat 09.45’te dalışlarımızı yapacağımız teknemize geçiyoruz.
– Cumartesi saat 10.00’da Dalyan’dan ayrılan dalış teknemizle, 2 adet dalış yapıyoruz. 2 dalış arasında öğle yemeğini teknemizde alıyoruz. Dalışların haricinde kalan zamanınızda yüzmek için denize girebilir ya da güneşlenmeyi tercih edebilirsiniz. Herkesin dalışı bittikten sonra akşama doğru saat 17.00 gibi Dalyan’a geri dönüyoruz.
– Odalarımızda duşlar alındıktan sonra saat 20.00 civarlarında güzel bir balık restoranına geçiyoruz.
– 9 Ağustos Pazar sabahı tekne kalkışımız saat 09.00 olduğu için(Limana daha erken dönüp İstanbul yoluna geç olmadan çıkmak amacıyla) sabah kahvaltımızı otelde saat 08.00’de alıyoruz.
– 09.00’da tekne kalkışından sonra Cumartesi olduğu gibi 2 dalış daha yapıyoruz ve 2 dalış arasında öğle yemeğimizi yiyoruz.
– En geç 15.00’da Liman’a dönmüş ve İstanbul yoluna çıkmış olmayı hedefliyoruz.
– Yol şartlarına bağlı olarak en geç 02.00 gibi İstanbul’da olmayı hedefliyoruz.

DAHİL OLANLAR:
– Son model araçlar ile ulaşım.
– 1 gece otel konaklama.
– 2 gün otel kahvaltısı.
– 2 gün öğle yemeği.
– Cumartesi akşam yemeği.
– 2 günde toplam 4 dalış ve tüm dalış ekipmanları.(Yanınızda ekipman getirmek veya ayrıca ekipman kirası ödemek durumunda değilsiniz.)
– Seyahat sigortası, ferdi kaza sigortası, mali kaza sigortası, koltuk sigortası (Ulaşım, D-2 TURSAB belgeli araçlarla sağlanmaktadır.)
– Her kişi için onlarca sualtı fotoğrafı ve video cekimi.
– Sualtı ve su üstünde tüm eğitmenlik ve liderlik hizmetleri.

DAHİL OLMAYANLAR:
– İçecekler

Tur Fiyatı:
Dalıcı: 1500 TL

Aklınıza gelen tüm sorularınız için aşağıdaki numaradan telefon açabilir, WhatsApp mesajı atabilir ya da mail gönderebilirsiniz.

 

Tesekkurler,
ScubaDO Dalış Okulu
Telefon: 0212 229 52 57
GSM / whatsapp: 0507 559 5901
www.scubado.com.tr
alpay@scubado.com.tr
instagram/scubado_dalisokulu
facebook.com/groups/scubado